Rezervace na soutěž
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu. Startovní listina
Muži
Ženy
Smíšený dorost
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10
| P |
Tým a jméno |
Okres |
LP |
PP |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Pohled A | HB | 15,66 | 16,33 | 16,33 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Pohled A | HB | 16,54 | 16,07 | 16,54 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Herálec | HB | 16,00 | 16,61 | 16,61 | 2023/06/17 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Herálec A | HB | 17,07 | 16,45 | 17,07 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Habry A | HB | 17,34 | 16,79 | 17,34 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Ždírec nad Doubravou A | HB | 16,73 | 17,57 | 17,57 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Herálec B | HB | 17,83 | 16,48 | 17,83 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Habry A | HB | 18,01 | 18,09 | 18,09 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Ždírec nad Doubravou B | HB | 17,71 | 18,11 | 18,11 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Pohled B | HB | 16,27 | 18,37 | 18,37 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Lučice A | HB | 18,43 | 17,30 | 18,43 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Česká Bělá A | HB | 19,00 | 17,37 | 19,00 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Kojetín A | HB | 16,74 | 19,25 | 19,25 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Kámen A | HB | 17,57 | 19,64 | 19,64 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Nová Ves u Světlé A | HB | 18,78 | 19,77 | 19,77 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Ždírec nad Doubravou A | HB | 20,22 | 18,01 | 20,22 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Dolní Město A | HB | 20,46 | 19,05 | 20,46 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Kámen A | HB | 20,81 | 20,72 | 20,81 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Dolní Krupá A | HB | 19,87 | 21,67 | 21,67 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Uhelná Příbram A | HB | 21,90 | 21,23 | 21,90 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Světlá nad Sázavou A | HB | 21,78 | 22,13 | 22,13 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Habry B | HB | 19,18 | 22,14 | 22,14 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Dolní Krupá B | HB | 21,90 | 22,18 | 22,18 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Nová Ves u Světlé A | HB | 23,83 | 22,51 | 23,83 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Uhelná Příbram A | HB | 24,56 | 24,38 | 24,56 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Malčín Tis A | HB | 20,79 | 24,57 | 24,57 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Dolní Krupá A | HB | 25,06 | 24,26 | 25,06 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Lučice A | HB | 25,50 | 25,73 | 25,73 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Světlá nad Sázavou A | HB | 26,28 | 26,02 | 26,28 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Rozsochatec A | HB | 24,57 | 26,37 | 26,37 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 31. | Vilémov A | HB | 27,04 | 26,78 | 27,04 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 32. | Štoky A | HB | 30,09 | 28,19 | 30,09 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 33. | Broumova Lhota A | HB | 33,81 | 34,18 | 34,18 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 34. | Lhůta A | HB | 34,73 | 35,48 | 35,48 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 35. | Veselý Žďár A | HB | 33,83 | 36,37 | 36,37 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 36. | Sobíňov A | HB | 41,91 | 40,70 | 41,91 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 37. | Herálec A | HB | 40,74 | 41,92 | 41,92 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 38. | Rozsochatec A | HB | 48,64 | 48,15 | 48,64 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 39. | Hněvkovice A | HB | 46,90 | 52,79 | 52,79 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 40. | Nová Ves u Chotěboře A | HB | 63,91 | 42,77 | 63,91 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 41. | Malčín A | HB | 35,96 | 64,94 | 64,94 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 42. | Habry B | HB | NP | NP | NP | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 43. | Hněvkovice | HB | 17,00 | 25,00 | NP | 2023/06/17 |
Plamen PÚ (útok) |
| P |
Tým a jméno |
Okres |
LP |
PP |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
|---|
Mladší žáci TOP 10
| P |
Tým a jméno |
Okres |
LP |
PP |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Pohled A | HB | 16,90 | 16,38 | 16,90 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Herálec A | HB | 17,41 | 17,26 | 17,41 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Pohled A | HB | 17,74 | 16,99 | 17,74 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Kochánov A | HB | 17,90 | 18,11 | 18,11 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Kochánov A | HB | 18,35 | 18,00 | 18,35 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Dolní Krupá A | HB | 17,96 | 18,86 | 18,86 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Pohled B | HB | 15,65 | 18,88 | 18,88 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Lípa A | HB | 19,16 | 18,95 | 19,16 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Herálec A | HB | 17,95 | 19,90 | 19,90 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Lučice A | HB | 19,97 | 19,77 | 19,97 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Uhelná Příbram A | HB | 20,40 | 19,07 | 20,40 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Lhůta A | HB | 20,10 | 20,43 | 20,43 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Nová Ves u Světlé A | HB | 20,79 | 19,37 | 20,79 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Rozsochatec A | HB | 19,28 | 21,23 | 21,23 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Kámen B | HB | 21,31 | 21,21 | 21,31 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Dolní Krupá B | HB | 20,18 | 21,46 | 21,46 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Dolní Město A | HB | 21,51 | 20,58 | 21,51 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Kouty A | HB | 21,15 | 21,71 | 21,71 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Lučice A | HB | 19,95 | 22,05 | 22,05 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Dolní Krupá A | HB | 22,15 | 21,30 | 22,15 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Dolní Město A | HB | 22,22 | 21,98 | 22,22 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Lhůta A | HB | 20,85 | 22,35 | 22,35 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Ždírec nad Doubravou A | HB | 21,74 | 22,56 | 22,56 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Štoky A | HB | 23,07 | 22,79 | 23,07 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Leškovice A | HB | 22,30 | 23,28 | 23,28 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Rozsochatec B | HB | 23,45 | 21,75 | 23,45 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Rozsochatec A | HB | 23,19 | 23,89 | 23,89 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Kámen A | HB | 24,23 | 23,92 | 24,23 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Herálec B | HB | 24,39 | 23,92 | 24,39 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Lhůta B | HB | 25,67 | 24,29 | 25,67 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 31. | Habry B | HB | 23,71 | 25,67 | 25,67 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 32. | Veselý Žďár B | HB | 26,23 | 25,48 | 26,23 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 33. | Lípa A | HB | 27,41 | 25,69 | 27,41 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 34. | Habry B | HB | 27,14 | 27,43 | 27,43 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 35. | Veselý Žďár A | HB | 27,66 | 23,19 | 27,66 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 36. | Nová Ves u Světlé B | HB | 26,46 | 28,23 | 28,23 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 37. | Uhelná Příbram C | HB | 28,32 | 25,68 | 28,32 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 38. | Pohled B | HB | 28,41 | 28,11 | 28,41 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 39. | Malčín Tis A | HB | 28,71 | 23,28 | 28,71 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 40. | Dolní Město B | HB | 28,81 | 28,31 | 28,81 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 41. | Rozsochatec C | HB | 27,10 | 28,82 | 28,82 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 42. | Habry A | HB | 28,90 | 27,11 | 28,90 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 43. | Uhelná Příbram A | HB | 29,07 | 27,90 | 29,07 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 44. | Vilémov B | HB | 30,38 | 28,82 | 30,38 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 45. | Maleč A | HB | 30,51 | 27,68 | 30,51 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 46. | Lhůta B | HB | 31,80 | 30,52 | 31,80 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 47. | Malčín Tis B | HB | 32,28 | 28,86 | 32,28 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 48. | Dolní Město C | HB | 32,37 | 32,28 | 32,37 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 49. | Hněvkovice A | HB | 31,31 | 32,60 | 32,60 | 2026/06/14 |
Plamen PÚ (útok) |
| 50. | Herálec B | HB | 32,69 | 31,20 | 32,69 | 2024/06/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| P |
Tým a jméno |
Okres |
LP |
PP |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
|---|
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 1999/07/04 |
Nová Ves u Světlé, HB, O pohár SDH Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2000/07/05 |
Nová Ves u Světlé, HB, O pohár starosty |
HBHL |
| 2002/08/31 |
Nová Ves u Světlé, HB, O pohár starosty |
HBHL |
| 2003/08/30 |
Nová Ves u Světlé, HB, O pohár starosty |
HBHL |
| 2004/08/28 |
Nová Ves u Sv., HB, O pohár starosty |
HBHL |
| 2005/09/03 |
Nová Ves u Sv., HB, O pohár starostky obce Nová Ves u Sv. |
HBHL |
| 2006/09/02 |
Nová Ves u Sv., HB, O pohár SDH Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2007/09/22 |
Nová Ves u Světlé, HB, O pohár starosty |
HBHL |
| 2008/09/13 |
Nová Ves u Světlé, HB, O pohár SDH Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2009/09/12 |
Nová Ves u Světlé, HB, O pohár obce Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2010/09/04 |
Nová Ves u Světlé, HB, |
HBHL |
| 2012/09/01 |
Nová Ves u Světlé, |
HBHL |
| 2013/09/07 |
Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2014/09/06 |
Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2015/09/05 |
Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2016/06/18 |
Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2017/07/09 |
Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2018/09/01 |
Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2019/06/15 |
Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2020/07/11 |
Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2021/06/26 |
Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2022/06/11 |
Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2023/06/17 |
Nová Ves u Světlé, HB TURNÉ, dle směrnice PLAMEN |
HBMH |
| 2023/06/18 |
Nová Ves u Světlé, O Pohár SDH Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2024/06/29 |
Nová Ves u Světlé, O Pohár SDH Nová Ves u Světlé |
HBMH |
| 2024/06/30 |
Nová Ves u Světlé, O Pohár SDH Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2025/06/14 |
Nová Ves u Světlé, O pohár SDH Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2026/06/13 |
Nová Ves u Světlé, O pohár SDH Nová Ves u Světlé |
HBHL |
| 2026/06/14 |
Nová Ves u Světlé, |
HBMH |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.