Výsledky ročníku 2015
Vyber informace ...
Celkem záznamů:
33
33
Průměrný čas:
18,85
18,85
Nejlepší čas:
16,98
16,98
Nejlepší čas č.1:
16,99
16,99
Nejlepší čas č.2:
16,34
16,34
Nejlepší prostřik:
0.06
0.06
Průměrný prostřik
0,28
0,28
Poměr čas č.1 (LP) / čas č.2 (PP)
8 / 11
8 / 11
Povedené / Nepovedené
33 / 0
33 / 0
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hodějice | Vyškov | 202 | 12x | 16,83 | 17,10 | 16,99 | 16,34 | 17,66 |
![]() | 2. | Tučapy A | Vyškov | 153 | 12x | 12,75 | 17,38 | 17,26 | 17,13 | 22,34 |
![]() | 3. | Topolany A | Vyškov | 149 | 12x | 12,42 | 17,60 | 17,43 | 17,34 | 18,27 |
![]() | 4. | Dětkovice | Vyškov | 120 | 12x | 10,00 | 17,69 | 17,69 | 17,26 | 20,42 |
![]() | 5. | Mokrá | Brno-venkov | 114 | 12x | 9,50 | 16,98 | 0,00 | 0,00 | 30,83 |
![]() | 6. | Tvarožná | Brno-venkov | 111 | 12x | 9,25 | 17,70 | 17,11 | 17,40 | 20,55 |
![]() | 7. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 110 | 12x | 9,17 | 17,72 | 17,22 | 17,36 | 21,09 |
![]() | 8. | Nesvačilka | Brno-venkov | 100 | 9x | 11,11 | 17,06 | 0,00 | 0,00 | 29,84 |
![]() | 9. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 73 | 11x | 6,64 | 18,70 | 18,55 | 18,01 | 21,22 |
![]() | 10. | Topolany B | Vyškov | 68 | 12x | 5,67 | 18,37 | 18,07 | 18,30 | 20,94 |
![]() | 11. | Habrovany A | Vyškov | 66 | 12x | 5,50 | 18,87 | 18,60 | 18,47 | 20,24 |
![]() | 12. | Mělčany | Brno-venkov | 61 | 11x | 5,55 | 18,41 | 0,00 | 0,00 | 38,44 |
![]() | 13. | Radslavice | Vyškov | 53 | 11x | 4,82 | 18,17 | 0,00 | 0,00 | 29,37 |
![]() | 14. | Drnovice A | Vyškov | 49 | 11x | 4,45 | 18,72 | 17,83 | 18,66 | 22,64 |
![]() | 15. | Dražovice | Vyškov | 44 | 8x | 5,50 | 18,23 | 0,00 | 0,00 | 44,81 |
![]() | 16. | Tučapy B | Vyškov | 40 | 12x | 3,33 | 19,26 | 19,26 | 18,17 | 22,67 |
![]() | 17. | Šaratice | Vyškov | 39 | 12x | 3,25 | 19,01 | 0,00 | 0,00 | 63,88 |
![]() | 18. | Kučerov | Vyškov | 21 | 11x | 1,91 | 20,16 | 19,56 | 19,81 | 26,04 |
![]() | 19. | Pustiměř | Vyškov | 9 | 6x | 1,50 | 19,67 | 0,00 | 0,00 | 56,20 |
![]() | 20. | Habrovany B | Vyškov | 7 | 1x | 7,00 | 19,99 | 19,99 | 19,68 | 19,99 |
![]() | 21. | Hlubočany | Vyškov | 1 | 1x | 1,00 | 23,17 | 23,17 | 21,71 | 23,17 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hodějice | Vyškov | 192 | 12x | 16,00 | 17,76 | 17,76 | 17,29 | 20,53 |
![]() | 2. | Drnovice | Vyškov | 180 | 12x | 15,00 | 17,98 | 17,27 | 17,81 | 20,16 |
![]() | 3. | Hlubočany B | Vyškov | 152 | 12x | 12,67 | 17,60 | 0,00 | 0,00 | 29,29 |
![]() | 4. | Radslavice | Vyškov | 141 | 12x | 11,75 | 17,60 | 17,60 | 16,70 | 23,84 |
![]() | 5. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 139 | 12x | 11,58 | 17,95 | 17,10 | 17,73 | 22,29 |
![]() | 6. | Dražovice | Vyškov | 127 | 12x | 10,58 | 18,05 | 0,00 | 0,00 | 29,92 |
![]() | 7. | Hlubočany | Vyškov | 123 | 12x | 10,25 | 19,51 | 19,45 | 19,51 | 22,15 |
![]() | 8. | Drnovice C | Vyškov | 112 | 12x | 9,33 | 18,87 | 0,00 | 0,00 | 32,84 |
![]() | 9. | Habrovany | Vyškov | 93 | 11x | 8,45 | 18,67 | 0,00 | 0,00 | 31,97 |
![]() | 10. | Pustiměř | Vyškov | 49 | 8x | 6,13 | 23,42 | 0,00 | 0,00 | 49,27 |
![]() | 11. | Kobeřice u Brna | Vyškov | 47 | 6x | 7,83 | 21,27 | 0,00 | 0,00 | 38,29 |
![]() | 12. | Šaratice | Vyškov | 15 | 4x | 3,75 | 23,40 | 0,00 | 0,00 | 71,86 |
| P | Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
Celkem se účastnilo: 33 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















